tungsten flamanlı özellikleri

tungsten flamanlı resim

Yana tungsten flamanlı tungsten yapılır, bu yüzden diğer gazlar ile reaksiyona tungsten yüksek erime noktası, yüksek korozyon direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ısıl genleşme ve inaktif tungsten flamanlı özelliklerini sahiptir. Bu özellikler ampuller daha iyi bir performansa sahip tungsten flamanlı yol.

Bir metal varsa ampul demek olan bir düşük erime noktasına sahip, yüksek sıcaklıklarda çalıştırılabilir olabilir ve açık sarımsı veya kızıl olacaktır. Böylece ampul yararsız olacak ve demek ki, hızla terk edilmesi, bu ampul uzun bir hayat yoktur. Bununla birlikte, yüksek bir termal genleşme katsayısı da ısıtıldığında, filamanın uzunluğu birçok değişiklik anlamına gelecektir;Filament genişletilmiş ve kullanımı ile sözleşmeli olarak bu mekanik sorunlara neden olur.

tungsten görünüşte grimsi-beyaz bir metaldir. Oda sıcaklığında katı olan ve tungsten herhangi bir metal, en yüksek erime noktasına (6170 ° F) yer alır. Bu metal, yüksek bir gerilme mukavemetine sahiptir ve korozyona karşı çok dayanıklıdır. Böylece tungsten flamanlı artık kullanılamaz ve hala yeterince parlak