tungsten flamanlı

tungsten flamanlı resim

Tungsten flamanlı, halojen ampuller ve vakum ampuller gibi ampuller, içinde vazgeçilmez bir parçasıdır. Tungsten ampul filamanların oluşturulmasında kullanılan bir elementtir. Bunların yapımında tungsten flamanlıs kullanmak piyasada ampuller birkaç farklı türleri vardır.

Tungsten flamanlı nedeniyle Tungsten özelliklerinin, ampuller kullanılır.Ampul, böylece kısmi bir vakum ve reaktif olmayan bir atmosfer yaratarak, ondan hava kaldırma ve düşük basınç altında inert gaz ile doldurulduktan sonra kapatılır. Sert normal koşullar altında eylemsiz gazlar ile reaksiyona girmez. Böylece, filamanın eritme önlenir. Hava o idiyse, tungsten oksijenle reaksiyona sonra yakmak olur.

tungsten flamanlı sadece yaygın olarak yüksek sıcaklık lambası filamanın, stok-direnç filament Helix filament, elektrikli akkor lamba filament ve floresan ışık filamanın iki katına kullanılan, aynı zamanda tungsten ısıtıcı elemanı ve yarı iletken diğer ısıtıcı bileşenleri olarak kullanılmaz. Bunun nedeni tungsten yüksek bir erime noktasına sahiptir, ve bunun diğer gazlarla reaksiyona girmesine zor olacak şekilde etkin olmasıdır.

tungsten flamanlı vb gibi kıvrılma, yatay helix, ve dikey helezon gibi şekiller sürü yapılmış ve olabilir. Bu müşterilerin ihtiyaçlarına göre yapılabilir.