tungsten flamanlıTungsten Ampul içinde

tungsten flamanlı resim

Tungsten ampul kullanımlar tungsten flamanlı akkor ampuller. Bir filament elektrik ışık beyaz sıcak glows.Tungsten filamanlar, yüksek erime noktasına bağlı olarak kullanılır hale gelene kadar elektrikle ısıtılmasıyla bir filaman oluşturulmuş bir tungsten ampul passed.In zaman yanar bir ince metal teldir. Bu nedenle, yüksek bir erime noktası ile tungstenli flamanlıs çok elektrik ampuller kullanılmak üzere tercih edilmektedir.

Tungsten tungstenden oluşturulmaktadır tungsten ışık bulb.The bir filaman içindeki ana kısmı son derece ince ve uzun olmasıdır. 60 watt'lık standart bir ampul için filamanın altı metre uzunluğunda ve çok ince.Çapı bir inçin bir yüzüncü ilgili. Tungsten flamanlı iki ucu, güç kaynağının pozitif ve negatif ucuna bağlanır. Elektrik akımı santigrad 2200 ve 2500 derece arasında bir sıcaklığa yükselir filaman geçirildiğinde. Daha uzun filamentler daha fazla ışık üretirler ve daha yüksek gerilime ihtiyaç duyar. Alçak gerilim ampuller kısa bobini var ve daha az ışık üretir.

filament.This iki ucuna bağlı olan güç kaynağının pozitif ve negatif uçları bağlı olduğu, altındaki metal boru ile bulb.The siyah metal uçlu aşırı ucunda siyah bir kaplama ile yapılırpozitif ve metal kasa için negatif. Bu ampul yuvasının içinde uygun bir şekilde bir.